Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Nestlé Mlíčko s kaší banánové - 2x200ml

Nestlé Mlíčko s kaší banánové - 2x200ml

Dostupnost: skladem
Před slevou: 59 Kč

Akční cena:
55 Kč s DPH

Věk dítěte

6.

Od ukončeného 6. měsíce

Bez lepku

Bez lepku

Bez umělých barviv

Bez umělých barviv

Vitamíny

Vitamíny

Bez přidaného cukru

Bez přidaného cukru

Naštěpený škrob C.H.E

Naštěpený škrob C.H.E

Minerální látky

Minerální látky

zpětZpět na seznam zboží

Nestlé Mlíčko s kaší banánové je hotový tekutý příkrm vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Mlíčko má skvělou banánovou chuť (obsahuje 7 % banánového pyré), kterou děti tolik milují. Nestlé mlíčko s kaší je ideální na cestování nebo když prostě nemáte čas připravovat kvalitní vydatné jídlo. Mlíčko s kaší může být vydatná snídaně, dostatečně sytivá večeře, ale nahradí i jedno hlavní denní jídlo (jedno balení 200 ml). 

Mlíčko s kaší je připraveno z výživného kojeneckého mléka zahuštěného kvalitní rýžovou dětskou kaší a ochuceno čerstvými banány. Příkrm je bez přídavku cukrů, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry a je bezlepkový. Obsahuje přirozené složení všech potřebných vitamínů, minerálů a dalších živin pro děti v tomto věku. Mlíčko obsahuje kaši vyrobenou speciální techonologií štěpení škrobu C.H.E., díky čemu je lépe stravitelná a má přirozeně nasládlou chuť.

Návod k přípravě: Mlíčko s kaší pouze ohřejte ve vodní lázní a poté jen odstřihnete roh a nalejete do kojenecké láhve. Mlíčko s kaší není nutné přihřívat, můžete ho podávat i při pokojové teplotě.

Složení:
Pitná voda, banánové pyré 7 %, rýžová mouka 5,5 % (částečně enzymaticky hydrolyzovaná), sušené odtučněné mléko, kukuřičný škrob, rostlinné oleje, demineralizovaná sušená syrovátka, vláknina (oligofruktóza, inulin), mléčný tuk, vitamíny (A, D, E, K, C, B1, B2, B6, B12, niacin, kyselina listová, D-pantothenát vápenatý, biotin), minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný), aromata (banánové, vanilin), maltodextrin. Bez přídavku cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin.