Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Nestlé Mlíčko s kaší vanilkové - 2x200ml

Nestlé Mlíčko s kaší vanilkové - 2x200ml

Dostupnost: skladem
Před slevou: 59 Kč

Akční cena:
55 Kč s DPH

Věk dítěte

6.

Od ukončeného 6. měsíce

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bez lepku

Bez lepku

Bez umělých barviv

Bez umělých barviv

Vitamíny

Vitamíny

Bez přidaného cukru

Bez přidaného cukru

Naštěpený škrob C.H.E

Naštěpený škrob C.H.E

Minerální látky

Minerální látky

zpětZpět na seznam zboží

Nestlé Mlíčko s kaší vanilkové je hotový tekutý příkrm vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Mlíčko má skvělou vanilkovou chuť, kterou mají rádi i dospělí. Nestlé mlíčko s kaší je ideální na cestování nebo když prostě nemáte čas připravovat kvalitní vydatné jídlo. Mlíčko s kaší může být vydatná snídaně, dostatečně sytivá večeře, ale nahradí i jedno hlavní denní jídlo (jedno balení 200 ml). 

Mlíčko s kaší je připraveno z výživného kojeneckého mléka zahuštěného kvalitní rýžovou dětskou kaší a ochuceno přírodním vanilkovým aroma. Příkrm je bez přídavku cukrů, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry a je bezlepkový. Obsahuje přirozené složení všech potřebných vitamínů, minerálů a dalších živin pro děti v tomto věku. Mlíčko obsahuje kaši vyrobenou speciální techonologií štěpení škrobu C.H.E., díky čemu je lépe stravitelná a má přirozeně nasládlou chuť.

Návod k přípravě: Mlíčko s kaší pouze ohřejte ve vodní lázní a poté jen odstřihnete roh a nalejete do kojenecké láhve. Mlíčko s kaší není nutné přihřívat, můžete ho podávat i při pokojové teplotě.

Složení:
Pitná voda, rýžová mouka 5,5 %, sušené odtučněné mléko, kukuřičný škrob, rostlinné oleje, demineralizovaná sušená syrovátka, maltodextrin, vláknina (oligofruktóza, inulin), mléčný tuk, vitamíny (A, D, E, K, C, B1, B2, B6, B12, niacin, kyselina listová, D-pantothenát vápenatý, biotin), minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný), aromata (přírodní vanilkové, vanilín).