Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

HiPP HA 1 Combiotic kojenecké méko - 500g

HiPP HA 1 Combiotic kojenecké méko - 500g

Dostupnost: skladem
Před slevou: 459 Kč

Akční cena:
409 Kč s DPH

Věk dítěte

0.

Již od narození

Alergie

Alergie

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bioprodukt

Bioprodukt

Bez lepku

Bez lepku

PREBIO produkt

PREBIO produkt

PROBIO produkt

PROBIO produkt

Vitamíny

Vitamíny

Bez přidaného cukru

Bez přidaného cukru

Minerální látky

Minerální látky

zpětZpět na seznam zboží

HiPP HA 1 Combiotic je hypoalergenní počáteční mléčná kojenecká výživa vhodná pro děti již od narození. Je určena především dětem ohroženým alergií a také těm, které nemohou být plně kojeny. Toto hypoalergenní mléko obsahuje štěpenou (hydrolyzovanou) mléčnou bílkovinu a je tak vhodné pro kojence ohrožené možnou alergií. (při pozitivní rodinné anamnéze nebo po doporučení pediatra).

  • Probio a Prebio pro zdravou střevní mikroflóru a její správné fungování
  • bez cukru
  • bez lepku
  • obsahuje extenzivní hydrolyzát - silně rozštěpenou mléčnou bílkovinu vhodnou při alergiích
  • obsahuje vitamíny a minerály

HiPP HA 1 Combiotic je vyrobeno zásadně v BIO kvalitě. Tato mléčná výživa obsahuje vše potřebné pro optimální vývoj Vašeho dítěte. Jsou to zejména polynenasycené mastné kyseliny OMEGA 3 a 6 s dlouhým řetězcem (LCP) a další živiny pro správný vývoj mozku a jeho nervových buněk a také zraku. Mléko HiPP HA 1 Combiotic obsahuje také probiotické kultury a prebiotickou vlákninu.

Tato mléčná výživa je určená pro děti od narození. Jestli tedy nemůžete nebo z nějakého důvodu nechcete kojit, pak je pro Vás počáteční hypoalergenní kojenecké mléko HiPP HA 1 Combiotic tou správnou volbou. Toto mléko je přirozeně bezlepkové, neobsahuje žádné přidané cukry a je obohaceno o důležité vitamíny a minerální látky.

Pokračovacím mlékem od ukončeného 6. měsíce je HiPP HA 2 Combiotic.

Složení: Laktóza, jedlé rostlinné oleje, škrob, hydrolyzovaná syrováková bílkovina, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), orthofosforečnan vápenatý, chlorid draselný, emulgátor – ester kyseliny citrónové z mono- a diglyceridů mastných kyselin, směs olejů obsahujících LCP1 (jedlé rostlinné oleje, jedlý rybí olej), L-tyrosin, L-fenylalanin, hydroxid draselný, hydroxid sodný, vitamin C (kyselina L–askorbová, uhličitan hořečnatý, cholin, L-tryptofan, uhličitan vápenatý, inositol, laktát železnatý, síran zinečnatý, L-karnitin, probiotické kultury mléčného kvašení, kyselina pantothenová vitamin A, niacin, síran měďnatý, vitamin E, vitamin B2, vitamin B1, vitamin B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamin K, selenát sodný, biotin, vitamin D, vitamin B12. 1LCP = polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem


 


Mohlo by Vás zajímat:

HiPP HA 2 Combiotic…

HiPP HA 2 Combiotic je hypoalergenní pokračovací mléčná kojenecká výživa vhodná pro děti…

Dostupnost: do 3 dnů

409 Kč Před slevou: 459Kč Sleva: -11 %