Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

HiPP HA 2 Combiotic kojenecké méko - 500g

HiPP HA 2 Combiotic kojenecké méko - 500g

Dostupnost: skladem
Před slevou: 459 Kč

Akční cena:
409 Kč s DPH

Věk dítěte

6.

Od ukončeného 6. měsíce

Alergie

Alergie

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bioprodukt

Bioprodukt

Bez lepku

Bez lepku

PREBIO produkt

PREBIO produkt

PROBIO produkt

PROBIO produkt

Vitamíny

Vitamíny

Bez přidaného cukru

Bez přidaného cukru

Minerální látky

Minerální látky

zpětZpět na seznam zboží

HiPP HA 2 Combiotic je hypoalergenní pokračovací mléčná kojenecká výživa vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Je určena především dětem ohroženým alergií a také těm, které nemohou být plně kojeny. Toto hypoalergenní mléko obsahuje štěpenou (hydrolyzovanou) mléčnou bílkovinu a je tak vhodné pro kojence ohrožené možnou alergií. (při pozitivní rodinné anamnéze nebo po doporučení pediatra).

  • Probio a Prebio pro zdravou střevní mikroflóru a její správné fungování
  • bez cukru
  • bez lepku
  • obsahuje extenzivní hydrolyzát - silně rozštěpenou mléčnou bílkovinu vhodnou při alergiích
  • obsahuje vitamíny a minerály

HiPP HA 2 Combiotic je vyrobeno zásadně v BIO kvalitě. Tato mléčná výživa obsahuje vše potřebné pro optimální vývoj Vašeho dítěte. Jsou to zejména polynenasycené mastné kyseliny OMEGA 3 a 6 s dlouhým řetězcem (LCP) a další živiny pro správný vývoj mozku a jeho nervových buněk a také zraku. Mléko HiPP HA 1 Combiotic obsahuje také probiotické kultury a prebiotickou vlákninu.

Tato mléčná výživa je určená pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Jestli tedy nemůžete nebo z nějakého důvodu nechcete kojit, pak je pro Vás pokračovací hypoalergenní kojenecké mléko HiPP HA 2 Combiotic tou správnou volbou. Toto mléko je přirozeně bezlepkové, neobsahuje žádné přidané cukry a je obohaceno o důležité vitamíny a minerální látky.

Složení: Laktóza, jedlé rostlinné oleje, škrob, hydrolyzovaná syrováková bílkovina, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), maltodextrin, emulgátor – ester kyseliny citrónové z mono- a diglyceridů mastných kyselin, orthofosforečnan vápenatý, citrát vápenatý, chlorid draselný, citrát draselný, uhličitan hořečnatý, vitamin C (kyselina L –askorbová, cholin, L-tyrosin, chlorid sodný, citrát sodný, taurin, laktát železnatý, síran zinečnatý, probiotické kultury mléčného kvašení, vitamin E, L-karnitin, niacin, kyselina pantothenová, síran měďnatý, vitamin B2, vitamin A, vitamin B1, vitamin B6, oxid zinečnatý, jodičnan draselný, síran manganatý, kyselina listová, vitamin K, selenát sodný, biotin, vitamin D, vitamin B12.