Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Nestlé BEBA Pro 1 - 300g

Nestlé BEBA Pro 1 - 300g

Dostupnost: skladem
Před slevou: 199 Kč

Akční cena:
145 Kč s DPH

Věk dítěte

0.

Již od narození

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bez lepku

Bez lepku

Bez umělých aromat

Bez umělých aromat

Bez umělých barviv

Bez umělých barviv

Obsahuje bifidobakterie

Obsahuje bifidobakterie

PROBIO produkt

PROBIO produkt

Vitamíny

Vitamíny

zpětZpět na seznam zboží

Pokud z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete kojit, pak je tu pro Vás počáteční kojenecká výživa Nestlé BEBA Pro 1. Přesto je potřeba vědět, že kojení je nejpřirozenější jak pro Vaše dítě, tak i pro Vás a je výhradně doporučováno světovými zdravotnickými ogranizacemi i pediatry.

Nestlé BEBA Pro 1 je vhodná pro Vaše miminko, pokud již není nebo nemůže být plně kojeno. Tato výživa jako jediná na trhu obsahuje živé probiotické bakterie Bifidus BL, podobné těm, které se přirozeně vyskytují v mateřském mléce i trávicím traktu plně kojených dětí. Kojenecké mléko Nestlé BEBA Pro bylo speciálně vyvinuto pro podporu obranyschopnosti organizmu díky obsahu imunonutrientů (vitaminů a minerálních látek)*

Dále obsahuje LC-PUFA (polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem), které jsou v tomto období důležité pro správný vývoj zraku, nukleotidy důležité pro podporu vývoje imunitního systému a speciálním procesem získanou směs bílkovin Opti Pro, která nezatěžuje ještě nevyzrálé dětské orgány.

Složení:

Bílkoviny mléčné syrovátky, rostlinné oleje, laktóza, sušené odtučněné mléko, vitamíny a minerální látky, rybí olej (zdroj LC-PUFA), sójový lecitin, L-fenylalanin, taurin, L-histidin, inositol, nukleotidy, L-karnitin, bakterie mléčného kvašení (bifidogenní kultury).

Nestlé BEBA Pro 1 je vhodná od narození do ukončeného 6. měsíce věku dítěte.

*Kojenecká mléka BEBA obsahují vitamín A, vitamín C, železo a zinek ve shodě s požadavky příslušné legislativy.