Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Nestlé BEBA A.R. 2 při ublinkávání - 800g

Nestlé BEBA A.R. 2 při ublinkávání - 800g

Dostupnost: skladem
Před slevou: 399 Kč

Akční cena:
369 Kč s DPH

Věk dítěte

0.

Již od narození

Alergie

Alergie

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bez lepku

Bez lepku

Bez umělých aromat

Bez umělých aromat

Bez umělých barviv

Bez umělých barviv

Obsahuje bifidobakterie

Obsahuje bifidobakterie

PROBIO produkt

PROBIO produkt

Vitamíny

Vitamíny

Minerální látky

Minerální látky

zpětZpět na seznam zboží

Nestlé BEBA A.R. 2 800 g od 6. měsíce věku

je moderní dietní pokračovací  kojenecká výživa vhodná pro děti od 6. měsíce věku dítěte. Zkratka A.R. znamená antireflux, tedy mléko snižuje riziko tzv. ublinkávání vlivem ještě nevyvinuté refluxní klapky v žaludku dítěte. 

Nestlé Beba A.R. je moderní funkční kojenecká výživa určená pro výživu často ublinkávajících kojenců. Účinek je dosažen unikátní kombinací 3 složek s klinicky prokázaným efektem. Je zahuštěna přirozeně bezlepkovým bramborovým škrobem, obsahuje bakterie mléčného kvašení L.reuteri a díky částečné hydrolýze bílkovin (Opti Pro HA ADAPT) je vhodná také pro děti s rizikem rozvoje alergických onemocnění.

  • Škrob – unikátní snadno stravitelná přirozeně bezlepková směs, která zvyšuje zahuštění stravy a tím snižuje ublinkávání.
  • Opti Pro HA Adapt – speciální částečně hydrolyzovaná bílkovina se sníženou alergenicitou, urychluje vyprazdňování žaludku a tím snižuje tlak na žaludek.

Složení:

Laktóza, směs rostlinných olejů, bramborový škrob, enzymaticky hydrolyzované bílkoviny mléčné syrovátky, chlorid vápenatý, L-arginin, chlorid hořeččnatý, L-histidin, cholin bitartit, L-tyrosin, L-askorbát sodný, taurin, inositol, nukleotidy, síran železnatý, L-karnitín,síran zinečnatý, bakterie mléčného kvašení Bifidobacterium lactis, D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl acetát, síran měďnatý, thiamin-mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, kyselina listová, fylochinon, biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin