Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Nestlé Sinlac - 500 g

Nestlé Sinlac - 500 g

Dostupnost: skladem
Před slevou: 359 Kč

Akční cena:
299 Kč s DPH

Věk dítěte

4.

Od ukončeného 4. měsíce

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bez lepku

Bez lepku

Bez umělých aromat

Bez umělých aromat

Bez umělých barviv

Bez umělých barviv

Vitamíny

Vitamíny

Naštěpený škrob C.H.E

Naštěpený škrob C.H.E

Minerální látky

Minerální látky

zpětZpět na seznam zboží

Nestlé Sinlac je speciální nemléčná kaše vhodná při nesnášenlivosti bílkovin kravského mléka a sójových bílkovin a také při celiakii. Kaše je vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce věku a stejně tak je vhodná i pro dospělé. Kaše Nestlé Sinlac je obohacena o potřebné vitamíny a minerální látky důležité pro správný vývoj dítěte. 

Když se u vašeho miminka objeví alergie na bílkoviny kravského mléka, je nutné vynechat z jeho jídelníčku mléko nebo mléčné výrobky. Je těžké nalézt odpovídající náhradu, která by zdravě a chutně kompenzovala chybějící stravu.

Nestlé vyrobilo speciální kaši bez mléka, sójových bílkovin a lepku a ideálně řeší jídelníček při alergii nejenom na kravské mléko, ale i sóji a při celiakii.

V případě prokázané alergie se kaše připravuje s vodou. Pokud je "pouze" zvýšené riziko vzniku alergie, doporučujeme hypoalergenní kojeneckou mléčnou výživu nebo vodu. 

Kaši Nestlé Sinlac je možné použít také k příravě mnoha dalších pokrmů, např. dezertů, slaných i sladkých pokrmů, zahuštění polévek, k přípravě knedlíků, halušek, palačinek a dalších chutných pokrmů.