Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )


Poradce pro dítě

clanektopimg_03.png Máme unikátní program Aktivní Maminka. Chcete si přivydělat třeba 10.000,- měsíčně? Staňte se Aktivní Maminkou a výrazně zlepšete svůj rodinný rozpočet. Je to velmi jednoduché.

PROGRAM AKTIVNÍ MAMINKA

Co je program "Aktivní Maminka"?

Program Aktivní Maminka je náš unikátní projekt, který Vám umožní přivydělat si řádově tisíce korun a vylepšit tak rodinný rozpočet. Je to velmi jednoduché, stačí jen chtít být Aktivní Maminkou.

TŘIKRÁT TÝDNĚ VEDU CVIČENÍ S DĚTMI V POHYBOVÉM CENTRU. DVOULETÁ DCERA CHODÍ SE MNOU, 
BUĎ CVIČÍ TAKÉ, NEBO SI HRAJE V ROHU. POZNÁVÁM VELKÉ MNOŽSTVÍ NOVÝCH MAMINEK, 
A TAK JSEM SE ROZHODLA ZKUSIT TENTO PROGRAM. MINULÝ MĚSÍC MI TO PŘINESLO SKORO 11.000,- 
Klára V. - Brno

Koho hledáme?

Hledáme všechny schopné, cílevědomé a aktivní ženy, které se nebojí komunikace, mají organizační schopnosti a především touhu něco dělat.  

ČASTO JSEM VYSEDÁVALA V KAVÁRNÁCH A DĚTSKÝCH HERNÁCH S KAMARÁDKAMI. DNES DĚLÁM TOTÉŽ, JEN S TÍM ROZDÍLEM, ŽE PRVNÍCH DVACET MINUT ROZEBÍRÁME,  KDO CO POTŘEBUJE. MĚSÍČNĚ SI PŘIJDU NA 4.000,- 
Lenka H. - Kroměříž

Manžel je na mateřské, může to také dělat?

Ano, i muži se mohou zapojit do našeho programu i když žádného zatím nemáme. Nebudeme je pak ale nazývat Aktivní Maminka, spíše Aktivní Táta.  

PŘED NAROZENÍM SYNA, JSEM PRACOVALA JAKO OBCHODNÍ ZÁSTUPCE. I PROTO MĚ MOŽNÁ OSLOVIL 
TENTO PROGRAM. KAŽDÝ TÝDEN CHODÍME PLAVAT, CVIČIT A HRÁT SI NA HRIŠTĚ. DĚLÁM PRAKTICKY TO, 
CO PŘED MATEŘSKOU. ROZDÍL JE JEN TEN, ŽE NABÍZÍM VĚCI, KTERÉ VŠECHNY DNES A DENNĚ POTŘEBUJEME.
VĚNUJI TOMU ASI HODINU DENNĚ A DO RODINNÉHO ROZPOČTU PŘISYPÁVÁM 7.500,-
Marcela Š. - Praha

Jak program funguje?

Program Aktivní Maminka funguje velmi jednoduše. Budete nakupovat v našem e-shopu stejně, jako doposud, avšak ne pouze pro sebe, ale také pro další maminky. Na Vás bude je přesvědčít, že je dobré, aby si vše potřebné nakoupily přes Vás a ušetřily nejen na dopravě, ale třeba i na zboží, které potřebují. 

Pro zapojení do programu je třeba se registrovat, viz. níže. Minimální výše objednávky je 10.000,- přičemž dopravné není účtováno. U každé objednávky dostanete speciální dodatečnou slevu 3%, respektive 5% na celý nákup. Sleva 5% platí při objednávce nad 20.000,- (Příklad: u objednávky za 20.000,- činí sleva 1.000,-) Tato sleva je Vaše provize. Jak s ní naložíte, je jen na Vás. Pokud se rozhodnote její část či celou "rozpustit" kamarádkám do nákupů, je to Vaše věc.  

Mohu objednat i zboží, které není na e-shopu?

Ano, výhodou je, že můžete sbírat požadavky Vašich "zákaznic" a nám je pošlete dotazem v e-mailu a obratem Vám uděláme dle množství cenovou nabídku a zároveň tento produkt zařadíme do stálé nabídky našeho e-shopu.

Jak se stát Aktivní Maminkou?

Je potřeba se jednoduše registrovat zasláním e-mailu s žádostí o zařazení do programu "Aktivní Maminka" na e-mail: info@papanicko.cz

V žádosti uveďte své jméno, adresu, telefon, e-mail. Poté Vám přidělíme Váš vlastní objednávkový kód, kterým se budete identifikovat. Objednávat můžete buď klasicky přes e-shop, kdy kód uvedete v poznámce objednávky, nebo e-mailem v případech, kdy budete objednávat zboží, které ještě není zařazené v e-shopu.