Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Nestlé BEBA HA 2 - 800g

Nestlé BEBA HA 2 - 800g

Dostupnost: skladem
Před slevou: 559 Kč

Akční cena:
529 Kč s DPH

Věk dítěte

6.

Od ukončeného 6. měsíce

Alergie

Alergie

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bez lepku

Bez lepku

Bez umělých aromat

Bez umělých aromat

Bez umělých barviv

Bez umělých barviv

Obsahuje bifidobakterie

Obsahuje bifidobakterie

PROBIO produkt

PROBIO produkt

Vitamíny

Vitamíny

Minerální látky

Minerální látky

zpětZpět na seznam zboží

Nestlé BEBA HA 2 je pokračovací hypoalergenní kojenecká výživa pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Tato výživa je vhodná pokud hodláte dítě již odstavit, nebo nemáte dostatek vlastního mléka, případně je málo výživné a dítěti nedostačuje.  Mléko by však v tomto věku již mělo tvořit jen část smíšené stravy.

Nestlé BEBA HA 2 obsahuje částečně naštěpenou bílkovinou (OPTI PRO HA), která významně snižuje riziko vzniku alergií. Naštěpené bílkoviny trénují ještě nevyzrálý imunitní systém dítěte, tzv. orální tolerance, a tím pomáhají, tak jako mateřské mléko, k jeho správnému vývoji a snížení rizika vzniku alergií. Obsahuje probiotické bakterie Bifidus BL a směs tuků LC-PUFA, které se nacházejí v mateřském mléce a přispívají k rozvoji zraku.

Alergických dětí stále přibývá. Vsaďte raději na prevenci, a pokud již nekojíte, zvolte kojeneckou výživu s hypoalergenním složením.

Upozornění:
Volbu hypoalergenního (speciálního) kojeneckého mléka vždy proberte se svým lékařem nebo odborníkem na dětskou výživu. Hypoalergenní mléka jsou obecně mírně nahořklá, neboť obsahují hydrolizovanou bílkovinu, která tuto chuť způsobuje. Je tedy pravděpodobné, že prvních pár dní nebude toto mléko miminku chutnat, poté si na chuť zvykne.

Složení:

Laktóza, směs rostlinných olejů, enzymaticky hydrolyzované bílkoviny mléčné syrovátky, vitamíny a minerální látky, L-arginin, rybí olej (zdroj LC-PUFA), L-histidin, cholin bitartrát, L-tyrosin, taurin, inositol, směs nukleotidů, L-karnitin, bakterie mléčného kvašení (bifidogenní kultury).

*Kojenecká mléka BEBA obsahují vitamín A, vitamín C, železo a zinek ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Hypoalergenní řada BEBA H.A.
Přecitlivělost a alergie na potraviny se nejčastěji vyskytují v raném dětství. Během posledního desetiletí vzrostl výskyt alergických onemocnění o 100%. Vznik alergie je dán nejen genetickými předpoklady, ale i v rodinách, kde žádný z členů netrpí alergickými onemocněními, je děťátko ohroženo vznikem alergie. Doporučujeme tedy co nejdéle kojit, případně používat hypoalergenní kojeneckou výživu. Nestlé BEBA H.A. je jediná hypoalergenní výživa, která má vědecky ověřenou prevenci alergií a snižuje výskyt alergií u dětí, které jsou v rodině alergiemi ohroženy, a to až o téměř 50% (v prvních 6 letech věku dítěte)*.
*GINI study, A von Berg, et al (2008)

 


Mohlo by Vás zajímat:

Nestlé BEBA Optipro HA…

Nestlé BEBA Optipro HA 3 - 800g  je juniorská pokračovací výživa pro kojence s rizikem…

Dostupnost: do 3 dnů

529 Kč Před slevou: 559Kč Sleva: -5 %