Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Nestlé FM 85 doplněk stravy - 200g

Nestlé FM 85 doplněk stravy - 200g

Dostupnost: skladem
Před slevou: 1359 Kč

Akční cena:
1329 Kč s DPH

Věk dítěte

0.

Již od narození

Alergie

Alergie

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bez lepku

Bez lepku

Bez umělých aromat

Bez umělých aromat

Bez umělých barviv

Bez umělých barviv

Vitamíny

Vitamíny

Minerální látky

Minerální látky

zpětZpět na seznam zboží

Nestlé FM 85 je speciální doplněk stravy novorozenců. Slouží k obohacování mateřského mléka pro kojence s nízkou porodní hmotností nebo pro děti špatně přibírající na váze. Přípravek Nestlé FM 85 je lehce stavitelný a má sníženou alergenicitu (hypoalergenní) a je obohacen o potřebné vitamíny, minerální látky a stopové prvky.

Nestlé FM 85 je instatntní přípravek vhodný od narození.

Upozornění:

Doplněk stravy kojence Nestlé FM 85 by měl být podáván pouze na doporučení lékaře, případně pod dohledem odborníka na dětskou a kojeneckou výživu. Nestlé FM 85 je speciální dietní potravina pro zvláštní lékařské účely.

Složení:
maltodextrin, enzymaticky hydrolyzované bílkoviny mléčné syrovátky, glycerol fosforečnan vápenatý, fosforečnan vápenatý, askorbát sodný, sójový lecitin, fosforečnan sodný, citrát draselný, chlorid sodný, chlorid horečnatý, chlorid vápenatý, DL-alfa-tokoferol acetát, síran železnatý, síran zinečnatý, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, retinylacetát, riboflavin, síran měďnatý, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová, jodid draselný, síran manganatý, fylochinon, biotin, cholekalcíferol, selenan sodný, kyanokobalamin.