Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

BIO Chlorella tablety TOPNATUR - 750 tablet

BIO Chlorella tablety TOPNATUR - 750 tablet

Dostupnost: skladem
Před slevou: 353 Kč

Akční cena:
299 Kč s DPH

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bioprodukt

Bioprodukt

Bez umělých aromat

Bez umělých aromat

Bez umělých barviv

Bez umělých barviv

zpětZpět na seznam zboží

BIO Chlorella tablety TOPNATUR - 750 tablet

Doplněk stravy s vysokým obsahem bílkovin. BIO Chlorella přispívá k normální funkci střevního traktu, jater, napomáhá pročištění a k přirozené obranyschopnosti. Hmotnost tablety 250 mg (lisovány za studena, bez umělých plnidel a pojiv).

Chlorella Pyrenoidosa je sladkovodní řasa s vysokým obsahem bílkovin, vitaminu A,C, B2, vápníku, hořčíku, železa a chlorofylu, je rovněž zdrojem vitamínů B6 a B1. Chlorella ORIGINAL TOPNATUR obsahuje 19 z celkem 22 aminokyselin, včetně všech osmi stěžejních, a pozoruhodných 60 % kvalitních a přirozeně vázaných bílkovin. Zřejmě nejdůležitější složkou chlorelly je růstový faktor CGF, který se skládá především z komponent buněčného jádra této řasy. Chlorella ORIGINAL TOPNATUR obsahuje chlorofyl, listovou zeleň rostlin, v němž lze vidět vysoce koncentrovanou a poživatelnou formu sluneční energie.Teblety Chorelly Original zn. TOPNATUR jsou lisovány za studena (max 40°C), lisováním za tepla se ničí vitamíny. Neobsahuje žádná umělá plnidla ani pojiva. Chlorella Original zn. TOPNATUR je zpracována vyjímečným způsobem - tryskovým sprejováním a šetrným sušením. Tento proces zaručuje, že dochází k narušení buněčné stěny chlorelly a při tom jsou plně zachovány všechny živiny, které se nacházejí uvnitř buňky. Tímto postupem se dosahuje 80% stravitelnosti chlorelly, což je optimální hodnota zajišťující efektivní účinek ve střevech.

Složení: řasa Chlorella pyrenoidosa, spirulina (pojivo)

Doporučené dávkování: cca 15 tablet denně (možno rozdělit do dvou dávek), zapít sklenicí vody.

Země původu: Taiwan

Balení: 750 tablet

Výrobek Chlorella Original Medicol splňuje všechna požadovaná hygenická kriteria. V lednu 2014 byly také odebrány Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí vzorky z prodejen drogerií DM market a nezávislou laboratoří byl proveden rozbor na obsah těžkých kovů. Výsledky prokázaly, že tento produkt vyhovuje požadavkům legislativy ve všech ohledech.

Doplněk stravy. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by měly použití přípravku konzultovat se svým lékařem.