Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Bel Baby prsní vložky - 30ks

Bel Baby prsní vložky - 30ks

Dostupnost: skladem
Před slevou: 95 Kč

Akční cena:
67 Kč s DPH

zpětZpět na seznam zboží

Prsní vložky Bel Baby nahrazují osvědčené a oblíbené vložky Fixies. Dle vyjádření výrobce (Hartmann - Rico) jsou nové prsní polštářky stejně kvalitní. Nové prsní vložky Bel Baby mají ještě jemnější povrch a jsou více prodyšné. Změna názvu na Bel Baby je z důvodu sjednocení produktové řady pro péči o dítě a maminky, zahrnující např. prsní vložky, přebalovací podložky, vlhčené ubrousky, vatové tyčinky, apod. 

Bel Baby prsní vložky jsou Vaším skvělým pomocníkem při kojení. Mateřské mléko jak známo může samovolně z prsou vytékat a potřísnit tak vnitřní stranu podprsenky. Z hygienického hlediska tak může docházet k nebezpečnému mléčnému kvašení.

Prsní vložky jsou vyrobeny z příjemného, prodyšného a skvěle savého materiálu. Díky prsním vložkám bude Vaše kojení hygienické a hlavně předejdete skvrnám od mléka na vnější straně podprsenky. Nemusíte ji tak často prát. Prsní polštářek je opatřen lepící plochou, kterou ho jednoduše fixujete v podprsence. Prsní vložky Bel Baby jsou vhodné nejen do kojící podprsenky, ale později, kdy kojení už není tak časté i do normální podprsenky (vyzkoušeno).

 


Mohlo by Vás zajímat:

Bel Baby dětské vatové…

Dětské Vatové tyčinky Bel Baby jsou vyrobeny ze 100% bavlny s aloe vera a provitamínem B5…

Dostupnost: do 3 dnů

27 Kč Před slevou: 39Kč Sleva: -29 %