Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Zázračné Tkaničky U-Lace 1 ks tmavě zelená

Zázračné Tkaničky U-Lace 1 ks tmavě zelená

Dostupnost: skladem

Akční cena:
25 Kč s DPH

Věk dítěte

12.

Od ukončeného 12. měsíce

zpětZpět na seznam zboží

Zázračné tkaničky U-Lace tmavě zelené jsou tkaničky, které nemusíte šněrovat a oceníte je v každém věku. Vypadají téměř jako běžné tkaničky, avšak zázračné tkaničky pruží a tak pevně drží na noze každou botu. Tyto tkaničky jsou vhodné i pro malé děti, které si ještě neumí samy zavázat boty a nechcete jim dávat jen obuv na suchý zip. 

Zázračné tkaničky můžete kombinovat v různých barvách a úvazech a vytvořit tak téměř nekonečné množství různých kombinací. Samozřejmě můžete používat jen jednobarevné tkaničky a prakticky nikdo nepozná, že máte zázračné tkaničky. 

Na jednu botu potřebuje tolik tkaniček, kolik je párů dírek na botě (většina bot má 6 párů, a proto jsou zázračné tkaničky U-Lace nabízeny v balíčcích po 6 ks). Jako jedni z mála, pak nabízíme i kusový prodej, pro možnost doplnění bot s více otvory, než je standardních 6 párů, či pro možnost kombinace více barev, bez nutnosti kupovat celá balení. Nezapomeňte, že máte boty dvě.

K dispozici je téměř 40 barev! Klasické, jako bílá, černá, hnědá, pokračují přes neonové (fosforové) barvy jako růžová, žlutá, zelená a oranžová. Poté velké množství klasických barev v různých odstínech. Jako třešnička na dortu, jsou pak zázračné tkaničky v barvě bílé, které jso u fluorescenční, tedy svítí ve tmě.

Jak navázat Zázračné Tkaničky U-Lace:

Princip navazování Zázračných Tkaniček U-Lace spočívá v tom, že každá tkanička patří do dvou dírek. Tím, že je tkanička pružná a tvarově přizpůsobivá, můžete ji navléct nejen do dírek, které jsou naproti sobě , ale třeba i do dírek, které jsou nad sebou, nebo dále od sebe. V návaznosti na to, se tkanička natahuje a opět stahuje, a tím docílíte, aby se Zázračné tkaničky U-Lace přizpůsobily Vašim potřebám (více či méně stažená obuv). Můžete tak regulovat sílu obepnutí a stažení boty.

zázračné tkaničky návod

Pokud chcete zázračné tkaničky navázat originálně a chybí Vám nápad, nabízíme pro začátek malou inspiraci:

 


Mohlo by Vás zajímat:

Zázračné Tkaničky U…

Zázračné tkaničky U-Lace neonově tmavě růžové jsou tkaničky, které nemusíte šněrovat a…

Dostupnost: do 3 dnů

129 Kč

Zázračné Tkaničky U…

Zázračné tkaničky U-Lace neonově tmavě růžové jsou tkaničky, které nemusíte šněrovat a…

Dostupnost: do 3 dnů

25 Kč

Zázračné Tkaničky U…

Zázračné tkaničky U-Lace měděné jsou tkaničky, které nemusíte šněrovat a oceníte je v…

Dostupnost: do 3 dnů

25 Kč

Zázračné Tkaničky U…

Zázračné tkaničky U-Lace neonově růžové jsou tkaničky, které nemusíte šněrovat a oceníte…

Dostupnost: do 3 dnů

25 Kč