Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Zdravá lahev 0,5 l Káva

Zdravá lahev 0,5 l Káva

Dostupnost: skladem
Před slevou: 209 Kč

Akční cena:
199 Kč s DPH

Věk dítěte

12.

Od ukončeného 12. měsíce

zpětZpět na seznam zboží

ZDRAVÁ LAHEV Káva 0,5l

ZDRAVÁ LAHEV Káva 0,5l je nejmenší z objemových řad Zdravých lahví. Líbivý design ocení spíše dospívající ale dle vkusu, možná i školáci. Design lahve Káva tvoří jednobarevá ilustrace romantické kavárny a na druhé straně nápis "I love every Coffee of the day". To vše kávově hnědou barvou na kávově bílém těle lahve. Celek pak dotváří hnědé víčko a světle kávově bílá zátka. Koupí náhradních dílů můžete kombinovat barvy víčka a zátky.

ZDRAVÁ LAHEV je unikátní český výrobek od firmy, která má dvacetiletou tradici ve výrobě nápojových lahví pro český i zahraniční trh. Materiál ZDRAVÉ LAHVE je stejný jako se používá pro lékařské a farmaceutické účely. Jedná se o speciálně vyvinutý polypropylen běžně používaný při nitrotělních aplikacích na jednotkách intenzivní péče a také všude tam, kde jsou kladeny nejvyšší nároky na ochranu a bezpečnost lidského zdraví.

ZDRAVÁ LAHEV neobsahuje ftaláty, změkčovadla a BPA (Bisfenol A). Materiál této unikátní lahve nepojímá pachy a netvoří se v ní plísně. Zdravá lahev je tak vhodná pro všechny typy nápojů. Zdravá lahev je plně recyklovatelná a při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí.

VÝHODY ZDRAVÉ LAHVE: 

 • zabraňuje tvorbě plísní a zápachu
 • pro nápoje až do 100°C, lze ji vyvařovat a nebo ohřát nápoj v mikrovlnné troubě
 • atest pro vyvařování a mikrovlnnou troubu
 • 100% utěsní i sycené nápoje
 • jednoduše uzamykatelné víčko s OPEN/CLOSE systémem
 • jednoduchá údržba
 • široký otvor pro snadné plnění a mytí
 • vhodná i do myčky
 • široká nabídka designů ve třech velikostech 0,5 - 0,7 - 1 litr
 • šetří životní prostředí, je plně recyklovatelná
 • dlouhá životnost a možnost koupě náhradních dílů

DALŠÍ INFORMACE: Mimo náhradních dílů v podobě víček, těsnění, hubic a zátek je možné k ZDRAVÉ LAHVI dokoupit odolný neoprenový termoobal, který dle potřeby udrží nápoj teplý nebo studený, ale především ochrání tělo lahve před případným mechanickým poškozením při pádu, oděrem, apod. Když máte doma více ZDRAVÝCH LAHVÍ se stejným designem, můžete je jednoduše odlišit použitím různobarevných víček nebo zátek.

Průměr všech velikostí Zdravé lahve je shodný (75 mm). Výška Zdravé lahve 0,5l je 185 mm, 0,7l je 230 mm, 1,0l je 305 mm. Pro děti je vhodná tak od 2 až 3 let, prostě až si děti uvědomí, že musí "čudlík" zacvakávat a naopak zase zoubky nebo prsty vytáhnout. U starších lidí je pak oblíbená pro své vlastnosti, kdy neplesniví a nezapáchá. Narozdíl od jiných sportovních lahví vyrobených převážně v Číně, má Zdravá lahev veškeré zdravotní atesty a je vyráběna u nás. Její vlastnosti jsou dány speciální nanotechnologií, která se používá i ve zdravotnictví.

 


Mohlo by Vás zajímat:

Zdravá lahev 0,5 l…

ZDRAVÁ LAHEV Rebelka 0,5l ZDRAVÁ LAHEV Rebelka 0,5l je nejmenší z objemových řad…

Dostupnost: do 3 dnů

199 Kč Před slevou: 209Kč Sleva: -5 %

Zdravá lahev 0,5 l…

ZDRAVÁ LAHEV Dinosauři 0,5l ZDRAVÁ LAHEV Dinosauři 0,5l je nejmenší z objemových řad…

Dostupnost: do 3 dnů

199 Kč Před slevou: 209Kč Sleva: -5 %

Zdravá lahev 0,5 l Méďa…

ZDRAVÁ LAHEV Méďa a Tučňák 0,5l ZDRAVÁ LAHEV Méďa a Tučňák 0,5l je nejmenší z objemových…

Dostupnost: do 3 dnů

199 Kč Před slevou: 209Kč Sleva: -5 %