Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

Hami Zelenina s krůtou a rajčaty - 200g

Hami Zelenina s krůtou a rajčaty - 200g

Dostupnost: skladem

Akční cena:
45 Kč s DPH

Věk dítěte

6.

Od ukončeného 6. měsíce

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bez lepku

Bez lepku

Bez přidané soli

Bez přidané soli

Neobsahuje mléko

Neobsahuje mléko

zpětZpět na seznam zboží

Hami Zelenina s krůtou a rajčaty:

  • Kompletní a vyvážené hlavní jídlo se správným poměrem zeleniny a masa
  • Ideální hustota a konzistence pro první zoubky
  • Maso-zeleninový příkrm vhodný od ukončeného 6. měsíce věku dítěte
  • Má nízký obsah soli (bez přidané soli)
  • Správné množství kvalitních bílkovin pro růst svalů (tuňák) a sacharidů (rýže)
  • Bez konzervačních látek

Již v prenatálním období až do tří let věku dítěte můžete ovlivnit kvalitu celého budoucího života. Jak? Správnou a kvalitní stravou a stravovacími návyky. V této době totiž organismus prodělává nějvětší změny, jež mnoho z nich ovlivní jeho další život. Mluvíme o rizicích vzniku obezity, srdečních a cévních onemocnění, správném fungování imunitního systému a mozku. Batolecí věk s sebou přináší změnu v chutích dítěte. Batolata jsou často vybíravá a snižuje se jim chuť k jídlu. Je to zcela normální a není třeba mít obavy. Batole toho stále sní ještě výrazně méně než dospělý – jeho porce jídla představuje přibližně 1/4 velikosti porce pro dospělé.

Ve správné výživě dětí je důležitá nejen kvalita a skladba stravy, ale především správné stravovací návyky, které vidí u Vás, u rodiny. Ne všechna jídla, které jíme my, jsou pro tak malého človíčka vhodná. Vyzkoušejte příkrmy Hami od ukončeného 12. měsíce, které představují 12 oblíbených receptur české a světové kuchyně. Jsou vhodným přechodem na domácí stravu a zároveň představují kompletní jídlo s vyváženým obsahem zeleniny a masa a dostatečným množstvím sacharidů, tedy energie na jedno hlavní jídlo denně.

Složení ve 100 g výrobku: Rajčata 18,7 g, mrkev 26 g, brambory 18 g, rýže, krůtí maso - prsa  9,5 g, voda, pórek 2,6 g, celer 2,6 g, řepkový olej, petržel 1,7 g.