Nákupní taška
0 Kč
( žádná položka )

NESTLÉ Junior Máslové sušenky 180g

NESTLÉ Junior Máslové sušenky 180g

Dostupnost: skladem
Před slevou: 60 Kč

Akční cena:
57 Kč s DPH

Věk dítěte

12.

Od ukončeného 12. měsíce

Bez chemických konzervantů

Bez chemických konzervantů

Bez umělých aromat

Bez umělých aromat

Bez umělých barviv

Bez umělých barviv

Vitamíny

Vitamíny

Minerální látky

Minerální látky

zpětZpět na seznam zboží

Nestlé Junior máslové sušenky jsou skvělou svačinkou od 1 roku věku dítěte, kdy samo začíná aktivně lézt a prozkoumávat nový svět. V tomto období už dítě dokáže jídlo uchopit do svých ručiček a samo se krmit. Sušenky proto obsahují spoustu energie, vitamínů (železa a vápníku) a minerálních látek, jenž jsou nezbytné pro správný růst a vývoj dítěte.

Sušenky Nestlé Baby navíc neobsahují vejce a dítě si jejich kousáním masírují dásně a pomáhají si tak s prořezáváním prvních zubů. Sušenky jsou vhodné pro děti od ukončeného 1. roku věku.

Sušenky Nestlé Junior jsou baleny v praktickém znovu uzavíratelném sáčku, který zaručuje maximální hygienu a zachování chuťových vlastností sušenek i delší dobu po otevření.

Složení:
pšeničná mouka 53,4 %, cukr, máslo 16 %, pšeničný škrob, sušené odtučněné mléko 3,6 %, med 1,8 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, difosforečnan železitý), jedlá sůl, kypřící látky (hydrogenuhličitan amonný, hydrogenuhličitan sodný), vitamíny (B1, B2, B6, niacin, kyselina pantothenová), aroma (vanilín).